Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
95 postów 67 komentarzy

List otwarty do Prezesa NBP prof. Marka Belki.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

www.fundacja.lexnostra.pl

 

 

Szanowni Państwo,

 

Treść rozmów zawartych w nagraniach ujawnionych przez tygodnik "Wprost" wzbudziła nasze olbrzymie obawy dotyczące kondycji oraz funkcjonowania Narodowego Banku Polskiego. Z rosnącym niepokojem zapoznaliśmy się ze sprawozdaniem finansowym Narodowego Banku Polskiego za 2013 r.

 

Fundacja LEX NOSTRA stawia sobie za cel przede wszystkim dążenie do sprawiedliwości i równego traktowania obywateli wobec prawa. W naszą misję wpisana jest jednak także troska o dobro Polski - zarówno jako społeczeństwa, jak i organizmu gospodarczo-politycznego. Sprawne funkcjonowanie tego organizmu jest kluczowe dla jakości życia obywateli, dla kondycji ekonomicznej kraju, a także dla wizerunku naszej Ojczyzny na arenie międzynarodowej.

 

Dlatego właśnie zwróciliśmy się do Pana Prezesa prof. Marka Belki z prośbą o odpowiedź na kilka istotnych pytań. Jesteśmy przekonani, że społeczeństwu należą się obszerne wyjaśnienia ze strony Prezesa Narodowego Banku Polskiego w zakresie poruszonych w nich problemów.

 

Będące efektem naszych obaw pismo z pytaniami, skierowane do Pana Prezesa Narodowego Banku Polskiego dostępne jest na stronie internetowej Fundacji LEX NOSTRA pod adresem:

//fundacja.lexnostra.pl/images/Media_do_artyku%C5%82%C3%B3w/nbp-pytania.pdf

 

 

Z poważaniem

 

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

 

 

www.fundacja.lexnostra.pl

 

Prosimy o rozpowszechnianie powyższego tekstu !

 

Powyższy tekst został zamieszczony na stronie Fundacji LEX NOSTRA:

//fundacja.lexnostra.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/300-list-otwarty-do-prezesa-narodowego-banku-polskiego-prof-marka-belki

 

Fundacja LEX NOSTRA jest zarejestrowana w Rejestrze Dzienników i Czasopism pod nr Rej PR 666.

 

Ponieważ nie otrzymujemy dotacji państwowych, wyłącznie od Waszego wsparcia zależy dalsze istnienie Fundacji LEX NOSTRA. Każda złotówka jest ważna!

//fundacja.lexnostra.pl/index.php/pomoz-fundacji

//fundacja.lexnostra.pl/index.php/pomoz-fundacji/wplata-na-konto-przez-ecard

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031