Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
95 postów 67 komentarzy

Jak sędziowie na przekór ministrom kolegę obronili?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundacja LEX NOSTRA

 

 

Szanowni Państwo!

Wieść gminna niesie, że na świecie są "równi" i "równiejsi". Że w wojsku dzieją się "cuda", też pozostaje tajemnicą poliszynela. Sprawa aktualnego wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa dowodzi jednoznacznie, że są w Polsce osoby nawet dla władz nietykalne, a niektóre instytucje same - i to skutecznie - stawiają się ponad prawem.

Najlepszym tego dowodem jest sprawa aktualnego Wiceprzewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa, sędziego płk. Piotra Raczkowskiego, któremu poważne zarzuty o charakterze karnym nie tylko nie przeszkodziły w karierze, ale wręcz w niej pomogły. Zapraszamy do lektury!

Jak sędziowie na przekór ministrom kolegę obronili?

Z poważaniem,


Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

 

KOMENTARZE

  • W każdej mafii warunkiem przynależności jest popełnione przestępstwo czy zbrodnia.
    Tak działa cały POstalionowski POLszewizm. Tak działają w Polsce partie, ministerstwa, urzędy, wojsko, sądy, prokuratury, policja itd.
    Drodzy rodacy pierwszy raz mamy realną szansę wyzwolić naszą ojczyznę i zacząć żyć w normalnym kraju. Musimy tą szansę wykorzystać. Ale samo się nie zrobi i nikt za nas też tego nie zrobi. Dołącz i Ty wyzwolisz Polskę dla sowich dzieci i rodziny. Powstaje Pierwszy RUCH WYZWOLENIA POLSKI WolaNarodu.org Pierwszy Ruch UCZCIWE WYBORY WolaMarodu.org . Pierwszy Ruch stwarzający realną możliwość zjednoczenia wszystkich rodaków ponad i poza podziałami i PIERWSZY RUCH RZECZYWIŚCIE UMOŻLIWIAJĄCY WYZWOLENIE POLSKI I ODZYSKANIE NIEZALEŻNOŚCI I SUWERENNOŚCI PRZEZ POLAKÓW I POLSKĘ KAŻDY POLAK CHCĄCY ŻYĆ W NORMALNYM KRAJU POWINIEN DOŁĄCZYĆ DO RUCHU WYZWOLENIA POLSKI I UCZCIWYCH WYBORÓW http://wolanarodu.org/ Wyzwolenie Polski to jedyna szansa na uratowanie nas jako narodu i naszej ojczyzny. To obowiązek każdego Polaka. Dołącz do http://wolanarodu.org/ RAZEM WYZWOLIMY NASZĄ OJCZYZNĘ I ODZYSKAMY WOLNOŚĆ NIEZALEŻNOŚĆ SUWERENNOŚĆ I GODNOŚĆ Do obowiązek i odpowiedzialność każdego z nas. Tylko tchórze i durnie nic nie robią i liczą że samo się zmieni albo inni za za nich to zrobią. Każdy z nas może i powinien wiele zrobić żeby Polskę wyzwolić. Wystarczy poinformować innych, rozesłać dalej. Dołączyć, działać i rozwijać nasz ruch. Rób co umiesz, co możesz, co chcesz. Ale rób coś to nasza wielka szansa. To nasza wielka odpowiedzialność i obowiązek wobec przodków, bliskich, potomków i ojczyzny. DOŁĄCZ, WSTAŃ Z KOLAN ZERWIJ KAJDANY. RAZEM TERAZ WYGRAMY WOLNOŚĆ I GODNOŚĆ ODZYSKAMY.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930