Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 67 komentarzy

Powiązania podlaskiego prokuratora Sławomira L

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

www.fundacja.lexnostra.pl

 

 

Szanowni Państwo!

Barbara Piwnik - sędzia orzekająca w sprawie, skazała K. w 2001 roku na karę dożywotniego pozbawienia wolności. K. odwołał się od wyroku. W toku postępowania odwoławczego przeanalizowano długi wniosek apelacyjny i powołano - w celu oceny zdrowia psychicznego K. - biegłych lekarzy psychiatrów, którzy uznali, że "oskarżony nie zdradza objawów choroby psychicznej ani upośledzenia umysłowego. (.) ma swoje charakterystyczne zachowanie takie jak egocentryzm i tendencję do instrumentalnego traktowania otoczenia".

Wyrok jednak został obniżony do kary 25 lat pozbawienia wolności, a sam K. udowodnił, że opinia biegłych jest jak najbardziej słuszna - w więzieniu, z którego wciąż bardzo chce się wydostać, czuł się zadziwiająco pewnie. Nawiązywał pełne butnych wyznań rozmowy z innymi osadzonymi, korzystał z prywatnego telefonu komórkowego, spisywał listy "osób do odstrzału". Wśród tych ostatnich znalazła się wydająca w jego sprawie wyrok sędzia Barbara Piwnik, której w związku z tym przyznano ochronę CBŚ.


Andrzej K. pomimo negatywnej opinii funkcjonariuszy zakładu karnego ostatnio otrzymał warunkowe zwolnienie i już w pełni korzysta z wolności.

Jak widać "wołomin" ma się dobrze i nadal ma "długie macki".

O związkach z tą sprawą jednego z najważniejszych prokuratorów i mafii wołomińskiej piszę w artykule:

//fundacja.lexnostra.pl/dlugie-macki-wolomina/

Z poważaniem,

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Rozlicz z nami PIT i przekaż 1% podatku

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a w szczególności pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników. 

Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja "LEX NOSTRA", ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa 

Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: //fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

Ty też możesz pomóc! Wystarczy, że przekażesz nam 1% swojego podatku wpisując nr KRS 0000365293 lub korzystając z wkrótce dostępnego programu do wypełnienia deklaracji


KOMENTARZE

  • ulubiona knajpa komuchów
    Hotel Cristal ,imieniny Andrzeja,przez salę biesiadną przebiega szmer podziwu, to pani P.w towarzystwie działaczy LSD,smalecmenów/menek z tutejszego miasta wpadła na imprezę.
  • @kfakfa 10:34:35
    Szkoda pisać .Ave.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031