Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 67 komentarzy

Powiązania podlaskiego prokuratora Sławomira L

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

www.fundacja.lexnostra.pl

 

 

Szanowni Państwo!

Barbara Piwnik - sędzia orzekająca w sprawie, skazała K. w 2001 roku na karę dożywotniego pozbawienia wolności. K. odwołał się od wyroku. W toku postępowania odwoławczego przeanalizowano długi wniosek apelacyjny i powołano - w celu oceny zdrowia psychicznego K. - biegłych lekarzy psychiatrów, którzy uznali, że "oskarżony nie zdradza objawów choroby psychicznej ani upośledzenia umysłowego. (.) ma swoje charakterystyczne zachowanie takie jak egocentryzm i tendencję do instrumentalnego traktowania otoczenia".

Wyrok jednak został obniżony do kary 25 lat pozbawienia wolności, a sam K. udowodnił, że opinia biegłych jest jak najbardziej słuszna - w więzieniu, z którego wciąż bardzo chce się wydostać, czuł się zadziwiająco pewnie. Nawiązywał pełne butnych wyznań rozmowy z innymi osadzonymi, korzystał z prywatnego telefonu komórkowego, spisywał listy "osób do odstrzału". Wśród tych ostatnich znalazła się wydająca w jego sprawie wyrok sędzia Barbara Piwnik, której w związku z tym przyznano ochronę CBŚ.


Andrzej K. pomimo negatywnej opinii funkcjonariuszy zakładu karnego ostatnio otrzymał warunkowe zwolnienie i już w pełni korzysta z wolności.

Jak widać "wołomin" ma się dobrze i nadal ma "długie macki".

O związkach z tą sprawą jednego z najważniejszych prokuratorów i mafii wołomińskiej piszę w artykule:

//fundacja.lexnostra.pl/dlugie-macki-wolomina/

Z poważaniem,

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Rozlicz z nami PIT i przekaż 1% podatku

Prosimy o wsparcie działalności Fundacji LEX NOSTRA. Wszystkie przekazane przez Państwa środki zostaną przeznaczone na realizację naszych statutowych celów, a w szczególności pomoc prawną dzieciom obciążonym długami spadkowymi, oraz pokrzywdzonym z powodu działalności urzędników. 

Bank Zachodni WKB konto nr: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224 Fundacja "LEX NOSTRA", ul. Sienna 45 lok. 5, 00-121 Warszawa 

Mogą Państwo również pomóc Fundacji na inne sposoby. Więcej informacji na ten temat: //fundacja.lexnostra.pl/pomoz-fundacji-lex-nostra/

Ty też możesz pomóc! Wystarczy, że przekażesz nam 1% swojego podatku wpisując nr KRS 0000365293 lub korzystając z wkrótce dostępnego programu do wypełnienia deklaracji


KOMENTARZE

  • ulubiona knajpa komuchów
    Hotel Cristal ,imieniny Andrzeja,przez salę biesiadną przebiega szmer podziwu, to pani P.w towarzystwie działaczy LSD,smalecmenów/menek z tutejszego miasta wpadła na imprezę.
  • @kfakfa 10:34:35
    Szkoda pisać .Ave.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930