Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
96 postów 67 komentarzy

Dobro dziecka najważniejszym? Jak się okazuje - nie zawsze.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundacja LEX NOSTRA interweniuje w bulwersującej sprawie krzywdy 6-letniej dziewczynki!

Fundacja LEX NOSTRA interweniuje w bulwersującej sprawie krzywdy 6-letniej dziewczynki! Czy wymiar sprawiedliwości jest nieczuły na tragedię dziecka, skoro pozwala mu wrócić do miejsca, w którym dziewczynkę spotkały wstrząsające przeżycia? Zapraszamy do lektury: //fundacja.lexnostra.pl/dobro-dziecka-najwazniejszym-jak-sie-okazuje-nie-zawsze/ Z poważaniem, Maciej Lisowski Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

KOMENTARZE

  • @@@!
    Prokuratorzy i sędziowie podejrzani. Mieli czerpać korzyści za umorzenia i korzystne wyroki!...Prokuratura Okręgowa w Gliwicach wszczęła śledztwo przeciwko dwóm prokuratorom i trzem sędziom z Wrocławia. Wydawanie wyroków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, podejrzane umorzenia postępowań, to tylko niektóre z zarzutów, które pojawiły się w sprawie.
    W przypadku prokuratorów chodzi o osoby bardzo znane w środowisku. Pierwsza z nich kojarzona jest z oskarżaniem antykomunistycznych opozycjonistów, druga pracuje w Prokuraturze Rejonowej Wrocław-Śródmieście. W obu przypadkach śledztwo dotyczy możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na przekroczeniu uprawnień w celu osiągnięcia korzyści osobistych przez bezprawne wpływanie na decyzje prokuratorów o umorzeniu postępowań przygotowawczych działając tym samym na szkodę interesu publicznego napisał lokalny portal „WDolnymŚląsku.com”. Sędziowie odpowiedzą za wydawanie kwestionowanych wyroków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych lub osobistych. Zarówno prokuratorzy, jak i sędziowie będą odpowiadać z artykułu 231 Kodeksu karnego dotyczącego przekroczenia uprawnień i działania na szkodę interesu publicznego. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat. Ps...Przed wojną wiedziano, że całe zło w kraju rodzi się w sądach, które wydają niesprawiedliwe wyroki. Dlatego jako jedyni zawodowcy byli karani śmiercią za sprzeniewierzenie się etyce zawodowej. Wyroków wykonano 36 w pierwszych latach niepodległości i dlatego nie mieliśmy takich chazarskich bolszewickich pomiotów Rzeplińskich, Zollów, Gesdorfów, Strzęboszów, Tulei, Milewskich, etc..etc.. a polski kodeks karny był wzorem dla całej Europy. Powinni się też zająć opolskimi i gliwickimi sądami !!! Tam też mafia kolesi w togach !!! Sędziowie i prokuratorzy w Polsce za komuny stworzyli sobie coś na wzór nietykalnej Rady Mędrców. Mają przywileje jak z bajki i uprawnienia nietykalności i nieomylności. Ale w III RP nikt nie miał odwagi z nimi zadzierać i pozbawić ich tych nadludzkich przywilejów, bo jak można nazwać wysokie emerytury bez płacenia składek emerytalnych, czy immunitety równoznaczne z nietykalnością osobistą i majątkową? To są nadludzie. A prezes Trybunału czy SN to już "cysorz" i "cysorzowa". A "cysorz" i "cysorzowa" może wszystko. A co z adwokatami? Przecież każdy, kto miał do czynienia z sądem wie, że to adwokat jest pośrednikiem w transakcji handlowej pomiędzy prokuratorem a sędzią (adwokat za pozytywne rozstrzygnięcie dostaje od klienta prowizję). „Dobry adwokat” zamyka sprawę na poziomie umorzenia postępowania przez prokuraturę. „Nieco gorszy” (lub gdy waga przestępstwa jest ogromna) załatwia sprawę na poziomie wyroku sądu. Zyskuje cały „wymiar sprawiedliwości”, klient jest równo skubany przez wszystkich. Tym sposobem każdy wyrok można „kupić”; do więzienia idą jedynie ludzie biedni. Miał rację ekonomiczny tuman i pospolity złodziej chazar Aaron Bucholtz vel Leszek Balcerowicz – tak działa „niewidzialna ręka rynku”. W sprawach rodzinnych kasą dzieli się adwokat z sędzią; dobrze to widać po krańcowych różnicach między kolejnymi wyrokami sądów odwoławczych z zasady zapada wyrok korzystny „dla adwokata” osadzonego najbliżej ostatecznej instancji sądowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031