Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
110 postów 67 komentarzy

Prawdziwi zabójcy Krzysztofa Olewnika, Leszek Szymowski i Grażyna Niegowska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczenie w sprawie wpisów dokonanych przez p. Grażynę Niegowską i dotyczących mnie.

 

 

Prawdziwi zabójcy Krzysztofa Olewnika, Leszek Szymowski i Grażyna Niegowska.

 

Oświadczenie w sprawie wpisów dokonanych przez p. Grażynę Niegowską i dotyczących mnie.

 

W dniu dzisiejszym ze zdumieniem przeczytałem następujące wpisy dokonane przez p. Grażynę Niegowską w ramach komentarzy pod jej artykułem pt. „Służby zabiły Olewnika” (http://kontra.nowyekran.net/post/76636,sluzby-zabily-olewnika ),

a oto treść komentarzy wpisanych przez Grażynę Niegowską:

 

@ Do tych morderców

Szybko działacie. Wykorzystaliście Dyrektora Lisowskiego, aby mnie wystawił? Nie Wasze doczekanie.

nadużycie link skomentuj

Grażyna Niegowska 14.10.2012 15:17:09

 

@Łażący Łazarz 23:42:47

Lubię coś zrobić po swojemu. I dalej tak będzie, gdyż daje efekty.

Po opublikowaniu materiału otrzymałam sms-a o następującej treści: "Czytam Pani tekst na NE...No to trafiła Pani w osemke:)". Na razie nie podam autora sms-a. Ale wynika z niego, że autor wie, jak trafić w dziesiątkę. Dlatego publicznie pytam: dlaczego autor siedzi cicho i jedynie bawi się w recenzenta?

nadużycie link skomentuj

Grażyna Niegowska 15.10.2012 10:59:49

 

@jagna 21:36:23

Autor sms-a jest prawnikiem. Po wysłaniu sms-a zadzwonił do mnie mówiąc, że mnie nie docenił. Pan prawnik będzie się musiał wytłumaczyć z tego żartu.

nadużycie link skomentuj

Grażyna Niegowska 15.10.2012 22:00:38

 

@dr Wilczura 16:27:15

Wczoraj, tj. 19 października br., zgłosiłam swoje obawy do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Obawy dotyczyły nieudanej - na szczęście - próby wystawienia mnie przestępcom w trakcie umówionego spotkania z Maciejem Lisowskim. Do spotkania nie doszło tylko dlatego, że otrzymałam ostrzeżenie z nader poważnego źródła przed Maciejem Lisowskim. Otóż Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA prosił mnie pilnie o spotkanie tuż po ukazaniu się publikacji "Służby zabiły Olewnika". Zdziwiło mnie to bardzo, gdyż spotkanie miało się odbyć w niedzielę - 14.10.2012 r. Bieg wydarzeń, o którym nie będę szczegółowo pisała, potwierdził, że ostrzeżenie uratowało mi życie.

nadużycie link skomentuj

Grażyna Niegowska 20.10.2012 11:05:24

 

Nie pozwolę by ktokolwiek szargał moje nazwisko, a tym bardziej Fundację LEX NOSTRA, w związku z tym, zanim zostanę przesłuchany na okoliczność bredni napisanych przez Grażynę Niegowską, oświadczam co następuje:

 

1.     W najbliższych dniach złożę do sądu cywilnego pozew przeciwko Grażynie Niegowskiej o naruszenie moich dóbr osobistych i zażądam publicznych przeprosin, oraz wpłatę na Fundację LEX NOSTRA-  3.780,00 zł., ponieważ takie koszty poniosła Fundacja LEX NOSTRA w ramach reprezentowania przez Adwokata interesów p. Grażyny Niegowskiej. Ponieważ wielokrotnie Grażyna Niegowska zapewniała mnie, iż jest osobą ubogą na skutek działania służb specjalnych, nie poniosła żadnych kosztów pełnomocnika, włącznie za zwrotami kosztów dojazdu na rozprawy.

 

2.     Pani Grażyna Niegowska zaproponowała mi, iż w ramach podziękowania za pomoc odda Fundacji LEX NOSTRA używane biurko pod komputer ( co oczywiście potwierdzą świadkowie i smsy ), ale warunkiem był osobisty odbiór biurka od niej z mieszkania w Legionowie.

3.     Poinformowałem ją, iż ja też mieszkam obecnie w Legionowie, więc przy okazji to biurko zabiorę.

 

4.     Po przeczytaniu artykułu Grażyny Niegowskiej rzeczywiście wysłałem jej ( ponieważ było już po 22 ) sms z informacją pełną podziwu, iż nie doceniałem jej umiejętności analitycznych, oraz, iż trafiła ze sprawą prawie w samo sedno. Wkrótce po wysłaniu sms otrzymałem telefon od Grażyny Niegowskiej z pytaniem co miałem na myśli. Odpowiedziałem – zgodnie z prawdą – iż trafiła w treści swojego artykułu prawie w samo sedno sprawy i chciałbym z nią porozmawiać na temat tej sprawy, szczególnie, iż zamierza opublikować ciąg dalszy. Wiedząc, iż mieszka w Legionowie zaproponowałem jej spotkanie w kawiarni przy Ratuszu o godz. 11.00. Powód był prozaiczny – byłem tam umówiony godzinę później z p. Łukaszem G. i Tomkiem Ch., którzy obiecali, że odwiedzą mnie w niedzielę w Legionowie, by był wreszcie czas usiąść bez pospiechu przy piwie. Dodatkowym argumentem na spotkanie z Grażyną Niegowską w niedzielę było to, iż w tygodniu – jeśli sporadycznie bywam w Warszawie – to mam bardzo wypełniony terminarz.

 

5.     W niedzielę rano Grażyna Niegowska włączyła telefon ok. godz. 11 ( telefonowałem celem poproszenia o przełożenie terminu spotkania, ponieważ Tomek i Łukasz zadzwonili do mnie rano, iż będą dopiero po południu ). Grażyna stwierdziła, że dopiero wstała i chce przełożyć spotkanie na później. Później zaś stwierdziła telefonicznie, iż ma dla mnie tylko 15 minut, więc odparłem, iż nie ma sensu się spotykać na kilka minut.

 

6.     Z mieszkania wyszedłem przed 16 i udałem się do Kościoła na Mszę św. Zaraz po niej podszedłem do wspomnianej wcześniej kawiarni na spotkanie z Tomkiem i Łukaszem, z którymi spędziłem resztę wieczoru.

 

Takie są fakty.

Albo Grażyna Niegowska jest osobą nieradzącą sobie z emocjami, albo naiwną, lub też działa na polecenie osób, które od początku działań Fundacji LEX NOSTRA usiłują zniszczyć lub przejąć Fundację.

 

Teraz odpowiem dlaczego napisałem sms Grażynie Niegowskiej i chciałem się z nią spotkać.

Otóż z dużą dozą prawdopodobieństwa wiem kto stoi za zabójstwem Krzysztofa Olewnika i jaki był jego powód.

Co więcej, jesienią 2010 r. skontaktował się ze mną Leszek Szymowski, do którego miałem wtedy jeszcze duże zaufanie z prośbą bym się spotkał w jego obecności z p. Włodzimierzem Olewnikiem.

Zgodziłem się na to spotkanie, ale pod warunkiem, iż nie będzie się to wiązało z żadnymi pieniędzmi od p. Włodzimierza, gdyż Leszek znany już mi był z tego, iż od osób, którym proponował artykułu, pobierał znaczne kwoty pieniędzy, jak za „artykuły sponsorowane”.

Spotkanie miało miejsce w Kancelarii Adwokackiej w śródmieściu Warszawy.

Swoją drogą Leszek Szymowski, bardzo interesował się moją działalnością, na tyle, by w sytuacji próby likwidacji Fundacji i ewentualnego aresztowania, „przenocować” mnie przez kilka dni – była to wiosna 2010 r.

Wcześniej Leszek wyłudził ode mnie 10% udziałów LEX NOSTRUM Sp. z o.o. ( dowód:http://manager.money.pl/krs/lex-nostrum-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,316289.html ), a następnie wraz z TW „Bereta” – Jan Marian Fijor, usiłował przejąć całą spółkę, oraz dodatkowo Fundację LEX NOSTRA.

Dlatego do tego spotkania podszedłem z dużą ostrożnością i w efekcie przekazałem dane dwóch wysokich rangą oficerów WSI, którzy mogli być faktycznymi zleceniodawcami porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.

Bezpośrednią przyczyną uprowadzenia Krzysztofa Olewnika było – na co są dowody – nie rozliczenie się przez Krup Stal z b. oficerami WSI za stal, która wcześniej została wyłudzona od jednej z firm w Częstochowie pod fikcyjne zabezpieczenie – „kopalnię żwiru pod Warszawą” z wielokrotnie zawyżoną wyceną. Ta właśnie stal, o wartości ok. 350 tys. zł. trafiła do firmy „Krup Stal”.

Dowody na powyższe (dokumenty), które potwierdziły powyższe wpłynęły do Fundacji LEX NOSTRA na początku 2010 r.

Oczywiście, z uwagi na obecność Leszka Szymowskiego przy rozmowie zasugerowałem tylko p. Włodzimierzowi o powyższym, na co p. Włodzimierz stwierdził, iż jest to bardzo prawdopodobne i zadał pytanie, czy potwierdzę to w prokuraturze.

Zgodziłem się.

Kilkanaście dni później otrzymałem telefon od Leszka Szymowskiego ze stwierdzeniem, że „byłem już przesłuchiwany w tej sprawie”. Stanowczo odparłem, że to niemożliwe.

Za następne kilkanaście dni Leszek Szymowski poinformował mnie, że rzeczywiście było przesłuchiwany inny „Maciej Lisowski”, ale „prokuratura uznała że przesłuchanie mnie nie ma sensu, ponieważ nic nie wniosę do sprawy”.

Na tym zakończyłem temat.

Gdy tylko dowiedziałem się, że po raz kolejny Leszek Szymowski usiłował wyłudzić 80 tys. zł. powołując się na „moją wiedzę”, zerwałem z tą osobą jakikolwiek kontakt.

Niedługo po spotkaniu z p. Włodzimierzem Olewnikiem, które miało miejsce „pod nadzorem” Leszka Szymowskiego miało miejsce włamanie do biura Fundacji. Nic nie ukradziono – wertowano tylko dokumenty.

 

Leszek Szymowski jest dla mnie człowiekiem totalnie skundlonym moralnie, dla którego najważniejsze są pieniądze, a też wiele osób mówi, że pracuje na tzw. drugim etacie w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Teraz się wstydzę, że Leszek ( właściwie Lech Leszek ) Szymowski był moim „wspólnikiem w spółce” i że np. zerwałem wszelkie kontakty z p. Tomkiem Sakiewiczem, gdy Leszek zapewniał mnie, iż „Tomek pracuje dla SKW, bo mają na niego haki jak na obozie młodzieżowym molestował małoletniego chłopca”…

Albo też, iż ks. Małkowski jest uzależniony od narkotyków, o wypowiedziach Lecha Leszka Szymowskiego na temat Wojtka Sumlińskiego nie wspomnę…

Oczywiście powyższe, jak i „rewelacje” Lecha Leszka Szymowskiego o innych osobach z życia publicznego powtórzę w każdym sądzie.

 

Wracając do wpisów Grażyny Niegowskiej na mój temat to prócz totalnego szoku, oświadczam, iż osoba ta „wyłudziła” – korzystając z mojego zaangażowania w walkę z patologiami - obsługę prawną, nie płacąc za nią żadnej złotówki. Używanego biurka nie odebrałem.

 

„Nader poważnym źródłem” wg. Grażyny Niegowskiej jest zapewne portal PolandLeaks, do którego – jako jednego z wielu portali – przesłałem naszą interwencję w sprawie właśnie Grażyny Niegowskiej (http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/component/content/article/32-interwencje/108-suby-masowo-podsuchuj-posow-dziennikarzy-i-adwokatow-nowa-technika-inwigilacji-telefonow-gsm ).

 

Poniżej treść korespondencji, którą dw. Przesłałem także Grażynie Niegowskiej:

Szanowni Państwo,

 

Oczywiście nie współpracowałem i nie współpracuję z żadnymi służbami specjalnymi. Warto przyjrzeć się mojej biografii, a szczególnie represjom, które mnie przez lata spotkały ze strony służb, a następnie biografiom tych osób, które takie plotki o mnie rozpowszechniają.

 

Niemniej jednak nie będę udowadniał, że nie jestem wielorybem, a Wam – jeśli nie jesteście ( jak niektórzy twierdzą ) pracownikami ABW – powodzenia !

 

Pozdrowienia

 

Maciej Lisowski

 

From: Poland Leaks [mailto:polandleaks@nz11.com]
Sent: Friday, August 31, 2012 1:13 PM
To: Fundacja LEX NOSTRA
Subject: Re: Służby masowo podsłuchują posłów, dziennikarzy i adwokatów ? Nowa technika inwigilacji telefonów GSM !

 

Szanowny Panie
Sam Pan współpracuje ze służbami specjalnymi. Proszę do nas nie pisać. Nie chcemy z Panem współpracować
Pozdrowienia
PolandLeaks

---
media@lexnostra.pl wrote:

From: Fundacja LEX NOSTRA <
media@lexnostra.pl>
To: "PolandLeaks" <
polandleaks@nz11.com>
Subject: Służby masowo podsłuchują posłów, dziennikarzy i adwokatów ? Nowa technika inwigilacji telefonów GSM !
Date: Fri, 31 Aug 2012 10:19:26 +0200

Szanowni Państwo,

Od jakiegoś czasu otrzymuję coraz więcej sygnałów od znajomych parlamentarzystów, dziennikarzy i adwokatów, iż z ich telefonami komórkowymi "dzieją się dziwne rzeczy".

I tu była dalsza część tekstu interwencji”.

 

Tyle „wyjaśnień” i żal mi tylko, że tan czas poświęciłem na odpisywanie na kilka zdań bełkoty Grażyny Niegowskiej, zamiast pisać o kolejnej sprawie, którą Fundacja LEX NOSTRA się zajmuje.

 

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

 

O tym dlaczego założyłem Fundację i dlaczego służby tak mnie nienawidzą:

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/cel-fundacji/dlaczego-utworzyem-fundacj

KOMENTARZE

 • Nie będę się wypowiadał za Szymowskim
  Ale to poważne oskarżenie.
 • @mnich zarazy 23:22:39
  Wiem, że poważne, ale Prawda się sama obroni o dlatego nie boję się !
 • Fundacja LEX NOSTRA 21.10.2012 23:27:28
  Szymowskiego niezbyt lubię ale skoro wysunęliście TU taki zarzut, powinniście go TU udowodnić.

  Każdy ma TU prawo dobrego imienia.
 • @mnich zarazy 23:32:17
  Proszę to powiedzieć też Pani Niegowskiej. A co do mojego byłego kolegi Leszka - dowody zostawię do rozpoznania przez sąd. I na pewno będę relacjonował przebieg rozprawy.
 • Fundacja LEX NOSTRA 21.10.2012 23:36:20
  Nigdy nie spotkałem się z p. Niegowską, więc tego nie uczynię. Zresztą Szymowskiego spotkałem chyba dwa razy i nie koleguję się z nim.
 • @mnich zarazy 23:22:39
  ja tam zadnych oskarzen nie widze.
 • @gosc hotelowy 23:53:50
  A to POlska właśnie........
 • @mnich zarazy 23:22:39
  Cóż, biorąc pod uwagę jakim s-f była książka Szymowskiego o Smoleńsku, i to zdjęcie "otrzymane od oficera wywiadu" wykadrowane z materiału video na stronie Bilda jakoś nie jestem zdziwiony
 • Autorze
  Tytuł jest niedopuszczalną prowokacją. W związku jednak z powyższym, że jak widzę wszyscy spotkacie się w sądzie, a sprawa jest ciekawa, bo byc może dotyczy działań operacyjnych tajnych służb, póki co Redakcja NE będzie się po prostu przyglądać dalszemu rozwojowi wydarzeń.

  Znamienne, że tak zaciekły spór wybuchł przy sprawie Olewnika. Ktoś więc tu rozgrywa co swoje i myślę, że z czasem dowiemy się kto.
 • @Jacek74 00:42:18
  nie czytałem, z tego co mówisz to chyba szkoda pieniedzy.
 • @Łażący Łazarz 00:47:03
  Treść tytułu po prostu streszcza treść artykułu. Podejmowałem się wielu trudnych spraw, ale po raz pierwszy spotkałem się z tak zajadłym atakiem. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu w tym co robię, czekam na spotkanie z tymi osobami nie tylko w sądzie, ale mi wystarczy, że popatrzę im w oczy....
 • Mail od p. Grażyny Niegowskiej
  Niewłaściwie Pan interpretuje moje słowa.
  Sądzę, że emocje za bardzo Pana ponoszą.
  Mówię to bez żadnej złośliwości.
  Rozmawiałam z Panią Anią kilka dni temu; wyraziła ona pogląd, że niekoniecznie musi być moim pełnomocnikiem z pańskiego nadania. Wybór należy do Pani Mecenas.
  Swoją drogą, retoryka Pana wpisu mówi za Pana i za instytucję, którą Pan reprezentuje.
  Proszę już do mnie nie pisać, chyba że w sprawach merytorycznych, dotyczących kulis zbrodni na Olewniku.
  Zaczepne maile pozostawię bez odpowiedzi.
  Z uszanowaniem
  Grażyna Niegowska


  W dniu 22 października 2012 00:04 użytkownik Maciej Lisowski napisał:
  Pani Doktor,

  Właśnie mi Pani napisała, że ma Pani ochotę mnie oblewać gnojówką bez żadnej podstawy i na dodatek jest uprzejma Pani pisać, że chętnie Pani skorzysta z DARMOWEJ obsługi prawnej, którą dotychczas zapewniałem…

  Brakuje mi słów..

  Ma Pani jeszcze jakieś odrobiny przyzwoitości ?

  Żegnam !

  Maciej Lisowski

  From: grazyna niegowska [mailto:niegowska.grazyna@gmail.com]
  Sent: Monday, October 22, 2012 12:19 AM
  To: Maciej Lisowski
  Cc: a.sadowska
  Subject: dziękuję za współpracę

  Panie Dyrektorze,

  Bardzo dziękuję Panu za wpis na NE o mnie oraz za dotychczasową współpracę.
  Wpis o mnie dużo o Panu mówi, a współpraca z Panią Anną Sadowską jest bardzo dobra.
  Bardzo cenię fachowość i charakter Pani Mecenas. Mam też nadzieję, że współpraca ta będzie nadal trwała.

  Pozdrawiam, grażyna niegowska
 • @Fundacja LEX NOSTRA 00:55:45
  Czy może Pan podać, kto był właścicielem Lex Nostrum w lutym 2010 roku? Czy pod tą nazwą istniała tylko spółka, czy też Fundacja?

  Jakie stanowiska organizacyjne i z jakim zakresem kompetencji zajmował Pan w Lex Nostrum?

  Czy może Pan podać, jakie kwoty wpłynęły do Lex Nostrum w 2010 roku, z Polski i zza granicy, przekazywane przez prywatnych darczyńców na obronę fałszywie oskarżonego Janusza Górzyńskiego?

  Czy może Pan podać co się stało z tymi pieniędzmi, które nigdy na obronę Janusza Górzyńskiego nie zostały przekazane?

  Ubocznie zaznaczam, że Janusz Górzyński obronił się sam przed fałszywymi oskarżeniami, co znalazło wyraz w prawomocnym wyroku uniewinniającym z 30 czerwca 2010 roku.
 • @Rebeliantka 10:01:19
  Tak jak pisałem Pani w 2010 r. - nic się od tej pory nie zmieniło. Przypomnieć Pani treść naszej korespondencji ?
 • @Fundacja LEX NOSTRA 10:05:53
  Tak, proszę przypomnieć.

  A przede wszystkim, proszę odpowiedzieć na wyżej zadane konkretne pytania, gdyż w przekazywanej przez Pana korespondencji nigdy nie było odpowiedzi na podnoszone przeze mnie kwestie.
 • @Rebeliantka 10:01:19
  czytam i nie wierzę, dlaczego ty rebeliantko nie zadałaś tych pytań w 2010 r. wprost a zadajesz pod koniec 2012 pod nickiem i wirtualnie? - dlaczego mamy kraj ludzi odważnych WYLACZNIE w SIECI ????????????

  tak swiata nie zmienicie ludzie. siedzcie w tych domach zamiast zajac sie rodzinami to szukacie problemow.
 • @Vitalij Vitaliejnko 10:25:47
  Te pytania kilkukrotnie zadałam - zarówno osobiście jak i publicznie - w 2010 roku. Nigdy nie otrzymałam na nie odpowiedzi.
 • No, dawno tak się nie ubawiłem. Pan, dorosły człowiek naprawdę
  wziął na poważnie Panią Niegowską?. Przecież ona jest chyba nawet mniej wiarygodna w tym co wypisuje od tutejszego asa od wykrywania afer - Balceraca. Ten osobnik mniej wiecej z częstotliwościa raz na tydzień publicznie oznajmia że ITI właśnie stała się bankrutem. A ITI regularnie płaci ZUS-y, pensje i inne zobowiązania i za cholerę nie chce zbankrutować.
  Podejrzewam, tylko dlatego nadal działąją, zeby zrobić na złość temu Balceracowi :).

  No a że Panu udało się spowodować, że tutejszy autorytet moralny, Pan Łazarz aż tak się "świętym oburzeniem" nadął, to chylę czoła.
  Takich "papierów", żeby publicznie potępiać prowokacje to chyba nikt nie ma lepszych tutaj od niego.
  Ot, choćby taki niewininy tytulik.Nazwać kogoś "przyjacielem ubeckiego kata". Zgrabnie, prawda?.
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/67660,podajacy-sie-za-narodowcow-przyjaciele-ubeckiego-kata-skladaja-kwiaty-bolszewikom-w-ossowie
 • @Fundacja LEX NOSTRA 09:47:22
  Panie dyrektorze, pan sie nie przejmuje tymi trolami internetowymi. kazdego szlag trafia jak czlowiekowi wychodzi zgodnie z planem. pomaga pan ludziom, wystepuje pan w mediach, osiaga pan sukcesy.

  osoby zle zyczace panu ktore maja pretensje wylacznie WIRTUALNIE a nie maja odwagi przyjsc porozmawiac maja jeden cel - ZNISZCZYC PANU ZYCIE, albo ZNISZCZYC DZIALANIE PANSKIJ FUDNACJI.

  ale panie dyrektorze, ja panu cos powiem - psy szczekaja a karawana jedzie dalej. u mojego dziada psy zawsze ujadaly pod buda, dziad mial takie kundle, nie wiecej niz do kolan.

  ja pytam, a szczegolnie panne rebeliantke, jakie ty masz osiagniecia - bo nie moge w internecie wyszukac kto lub pod tym sie kryje - ze masz odwage publicznie szargac imiona innych ? - widocznie zadne skoro sie ukrywasz.

  ludzie sa jednak tchorzami. lubia krytykwoac a sami od siebie nic nie dadza. :/
 • @Vitalij Vitaliejnko 10:25:47
  Aha, jeszcze jedno. Moje nazwisko jest powszechnie znane. Brzmi: Krystyna Górzyńska.

  Pana pouczenia, dotyczące moich zajęć publicznych i domowych, pominę milczeniem. Wyniosłym.
 • @Provoc 10:36:51
  tak.... trafne.
 • @Vitalij Vitaliejnko 10:39:25
  //ludzie sa jednak tchorzami. lubia krytykwoac a sami od siebie nic nie dadza. :///

  Ty nie "czytaty", Vitaliejnko? Poczytaj mój blog, to się dowiesz czegoś o Polsce, bohaterze od wyzwisk.

  Żegnam.
 • @Rebeliantka 10:41:21
  No i właśnie o tą wyniosłość chodzi, co się puszysz nią i wszystkich z góry traktujesz. przystopuj dziewczyno z tym olewaniem ludzi. ... nie jesteś pępkiem tego świata.
 • @Vitalij Vitaliejnko 10:48:40
  Koleś, pojawiłeś się na "Nowym Ekranie z pierwszym komentarzem dzisiaj 22.10.2012 o godz. 00:26:47. Twoje komentarze dotyczą wyłącznie Lex Nostra. Nic nie wiesz o tym portalu, a próbujesz rozstawiać ludzi po kątach. Za chwilę grzecznie powiem: "odczep się".

  Moje oczekiwania wobec Lex Nostra dotyczą wyłącznie odpowiedzi pana Lisowskiego na wyżej zadane konkretne pytania.
 • @Rebeliantka 10:57:12
  I znowu ta niepotrzebna wyniosłość, oj nieładnie nieładnie.

  pojawiłem się wczoraj w nocy gdy dostałem na FB link do NE. spokojnie, twoje posty też będę komentował. daj mi czas na zapoznanie sie z nimi na NE. podoba mi sie ten cyrk jaki tu odstawiasz, wiec pozwol ze pozostane juz tutaj.
 • @Rebeliantka 10:57:12
  a poza tym Kaska, czy ja musze z toba bruderszafta wypić zeby wypowiedziec sie w komentarzu poniekad w niezaleznych mediach ?

  jak widac lubisz w sitwie byc, trzymac kolesiostwo blisko co by nie daj boze zle nie powiedzieli o mnie kasi, przeciez jestem taka super !
 • @Vitalij Vitaliejnko 11:02:25
  Nie przejmuj się, Vitalij :) Tu jest Warszawa-stolica. Tu nawet największy pajac może robic za autorytet. Musi byc tylko z "Towarzystwa". Rozumiesz -tu jest potrzebny odpowiedni sznyt i trzeba znać właściwe osoby. Tu nawet taki Wielki Bloger i jeszcze Większy Umysł, jak "Coryllus" się nie utrzymał. Ale to był intelektualista z prowincji, dokładnie z Łyskowa, powiat hrubieszowski. Więc, jak jestes z prowincji, to sukcesu raczej nie zaliczysz. Moment i tutejsze, natchnione demokratycznymi zasadami stołeczne gwiazdy cię pobanują na amen. Wystarczy, ze im się przecinek w twoim tekście nie spodoba. Takie tu są zasady, bracie i raczej na sukces nie licz.
  Dobrze ci radzę, szukaj szczęścia gdzie indziej.
 • @Provoc 11:16:03
  zaiste prawdę mówisz bracie.
 • Nie lękam się !
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YZT8tYX1g2M
 • @Provoc 10:36:51
  Jeżeli ktoś przychodzi na rozprawę sądową Ubeka, który zakatowywał ludzi w czasach stalinowskich (doprowadzając nawet do śmierci - za co został skazany), wita sie z nim (z nikim innym) i demonstracyjnie rozmawia przed salą w bardzo zaprzyjaźniony sposób to gdzie moje nadużycie?

  Z niczym sie nie nadąłem, po prostu w tej sprawie ani nie jestem stroną ani nie mam wiedzy by stroną być. NE współpracuje ze wszystkimi stronami sporu i nie ma zamiaru tego zmieniać.
 • @night rat 18:40:05
  a mnie sie wydaje ze to wazna okolicznosc wspomniec o tym biurku jak czytam z oswiadczenia to mialo byc odebrane wylacznie w jej domu, a kto wie czy jakby nie przyjechal do niej do domu to czy nie oskarzylaby go jeszcze o gwalt, skoro wystarczyl jeden sms zeby mowic ze ktos ja chcial zabic.

  niestety zycie sklada sie wlasnie z takich szczegolow i nalezy je ujawniac. biurko to chyba byla tylko taka zanenta zeby sprowadzic go do domu i wmanewrowac w jakies kolejne historie a'la mody na sukces.
 • Wszyscy Won!
  Wszyscy Won!
  Zgodnie z zasadą Cejrowskiego: Wszyscy Won! panie lisowski, won! z Nowego Ekranu! Załatwiajcie swoje ubeckie sprawy na innym portalu, np na www.ubeckieszmaty.pl albo innym, do woli!
 • @Grażyna Niegowska 08:52:37
  Proszę nie zaprzestawać swojej działalności blogerskiej. Pani publikacje są interesujące i ważne dla czytelników.
 • @Grażyna Niegowska 08:52:37
  dziękuje za odpowiedz, teraz przedstawię podsumowanie szanowni komentatorzy:

  1. Grażyna Niegowska publicznie pomówiła Lisowskiego (nie zadzwoniła do niego, nie załatwiła to z nim "słuchaj, nie chce dalej współpracować bo coś tam", tylko publicznie, a co ! )

  2. Maciej Lisowski odpowiedział publicznie nie ukrywając nic (na logikę myślącego faceta, tez bym tak zrobił gdyby ktoś publicznie mnie pomówił, i nie mieszajcie w to temat Olewnika, bo łatwiej było zmanipulować przy tym temacie niż przy temacie o uprawie koperku letnią porą, prawda?)

  3. Redakcja NE oświadczyła powyżej i wcześniej, że pracuje ze wszystkimi stronami sporu i nie miesza się do tego (i dobrze, redakcja umożliwia nam wszystkim zakładanie bloga, niezależność, wypowiedzi - więc co miała zrobić ? być sędzia w sporze ? - zachowała się tak jak powinna - to "wasza sprawa !")

  4. Grażyna Niegowska postawiła warunek redakcji - albo ja albo on ! -to jest szantaż niezależnych mediów aby wyzbyli się Lisowskiego. (moim zdaniem szantaż na poziomie takiej dziewczynki co jak cukierka nie dostanie to sie rozpłacze)

  więc się pytam pani Niegowska, tak szczerze i między nami:

  - komu nie pasowała prężna działalność FUNDACJI LEX NOSTRA w NE ?? widać, fundacja musi być coraz bardziej skuteczna, ale poziom eliminacji trochę nieprzemyślany..

  - co to znaczy ubeckie zachowania Lisowskiego? ubeckim zachowaniem było pomówienie dyrektora ! i to pani pierwsza zaczęła nie on- sprawdziła panienka źródła, które były przyczyną pomówień ? czy może opierały się tylko na plotkach bez poparcia ? czy widzieliście jakiekolwiek dokumenty? jesli pani mówi ze jest pani przesladowana to doskonale pani wie jak to dziala, ale mimo wszystko dala sie pani wmanewrowac w cala kabałę. - chyba ze dzialala pani swiadomie. tego nie wiem.

  może i ma pani jakieś zasługi w tym NE, jakieś osiągnięcia własne - ale czy ładnie tak stawiać ultimatum do redakcji ? - nie przystoi pani takie zachowanie.

  proszę pomyśleć bez urazy o moich słowach, może jednak za wcześnie pani wyciągnęła wnioski oparte tylko na plotkach? może jednak publicznie przeprosić za pomówienia Lisowskiego i podać sobie dłoń ? - nigdy nie jest za późno, jesteśmy ludźmi.
 • @fosforek 01:34:44
  po co się wcinasz fosforku ? - nie i tyle. sam won. nie chcesz nie czytaj. idź, ogarnij się, napij się czegoś, zjedz coś, poczytaj super ekspres, fakty, tele magazyn, cokolwiek.

  ale nie pisz do NIKOGO gdziekolwiek WON.
 • @Rebeliantka 09:38:35
  dziewczyny, może załóżcie kółko szydełkowania razem ? wiecie jak wiele korzyści to przyniesie dla społeczeństwa ? - i daleko od służb, od pomówień, od nerwów, prześladowań, podsłuchów etc.

  a jedynym "zagrożeniem zycia" będzie ukłucie sie igła w palca !!!!

  i zycie stanie sie od razu lepsze.

  Kasiu, co ty na to ?
 • @Vitalij Vitaliejnko 12:01:01
  Że fosforek ma rację w stosunku do takich, jak ty, "damski bokserze".
 • @Vitalij Vitaliejnko 12:01:01
  A w ogóle to dlaczego do każdej kobiety zwracasz się "Kasiu"? To demencja starcza, czy wy "we służbach", "tak macie"??
 • @jagna 18:23:45
  Jagno, to dezawuowanie jest celowe i świadome. Do tej pory być może odbywało się w kuluarach, a teraz w świetle jupiterów.

  "ciemno wszędzie ...."

  Nie szkodzi, ja się nie boję duchów ;)
 • @jagna 18:43:49
  ;)
 • @Grażyna Niegowska 08:52:37
  "Wczoraj wypowiedziałam pełnomocnictwo fundacji Lex Nostra. Zdecydowałam także o zakończeniu współpracy z Nowym Ekranem."

  Czytam od wczoraj ten wątek i mam w takim razie dwa pytania dotyczące całego przebiegu sporu jak też i powyższego Pani cytatu:

  W związku z powyższymi:

  - czy zawiadomiła też Pani adwokatkę która reprezentowała Panią za free z ramienia fundacji LEX NOSTRA że rezygnuje z niej Pani i cofnęła swoje pełnomocnictwo dla niej?

  - czy ustaliła już Pani koszta jakie według mnie powinna Pani teraz pokryć za wcześniejsze reprezentowanie Pani przez adwokatkę z ramienia fundacji LEX NOSTRA?
  (co najmniej symbolicznie - chociaż gdybym to ja był pewien że mnie ktoś w coś wmanewrował to rozliczyłbym się co do centa a nawet z górką aby nigdy nie być nikomu nic dłużnym - nawet wypominanek)
 • @Rebeliantka 14:29:32
  Kasia - bo cie lubię :) dlatego będzie Kasia. Dziewczyny musicie te kółko utworzyć dobrałyście się jak w korcu maku. Kibicuje wam !

  Widzicie jak się zapędziłyście w kozi róg ? - zostałem zakwalifikowany do służb. Dlaczego ? - bo nie zgadzałyście się z moim zdaniem owe panny, i tylko tyle.

  I tak to właśnie wygląda, że każdy kwalifikuje się u was do służb, jeśli ma odmienne zdanie. i takie pewnie były przyczyny pomówienia Pana Lisowskiego - tak to działa. Mechanizm ujawniony. Prosty prawda?

  Panie drogie, ja mam wysokie IQ, pozwólcie że wytłumaczę:

  "Iloraz inteligencji (IQ – od intelligence quotient) – wartość liczbowa testu psychometrycznego, którego celem jest pomiar inteligencji. Wartość ta nie jest absolutną miarą inteligencji, lecz ma – jak każda jednostka miary używana do pomiaru – charakter relatywny." - źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Iloraz_inteligencji - poczytajcie, warto.

  Dlatego moje odmienne zdanie nie wynika z przekory, nie wynika że jestem "ze służb", nie wynika, że jestem "damskim bokserem" a jedynie z tego że po prostu logicznie myślę. ot i cała filozofia :)
 • @ALIK 19:33:48
  Drogi kolego / koleżanko ALIK - i Ty tez zaraz zostaniesz zakwalifikowany przez kółko wzajemnej adoracji "do służb" :-)

  A uwaga Twoja ws. rozliczeń jest bardzo logiczna i słuszna.
 • @jagna 18:23:45
  Widzisz, szydełko nie igła - jestem facetem, nie wiem nawet jak wygląda szydełko, więc już się czegoś nauczyłem. Tym bardziej kibicuje założycielce kółka - Kasi. W końcu same pozytywy wynikają z tej dyskusji.
 • Pytanie wyjątkowo nie do kółka !
  jednego nie rozumiem, co takiego nadzwyczajnego jest w tych całych służbach, że jeśli się zostanie zakwalifikowanym do nich to budzi takie oburzenie ?

  Podejrzewam, ze robota jak każda inna. Ja też ponoć - z tego co "Kółko" twierdzi - jestem w służbach i bardzo bawi mnie to.

  Nie ukrywam, że bawi mnie jeszcze ta wasza zajadłość i gadanie totalnych bzdur. ot tak, żeby pogadać, poplotkować, a co ! Ach te kobiety..
 • @jagna 18:23:45
  "Gdzie ci mężczyźni....?"

  Jadziu, nie chcę się z Tobą umawiać, mam już żonę i dzieci. Jestem szczęśliwy, więc wybacz... nie skorzystam. ;)
 • @Vitalij Vitaliejnko 00:30:39
  Najgorszy to taki "głupek", który myśli, że jest inteligentny.

  Przyjrzyj się, chłopie, dokładniej moim komentarzom, zobacz cudzysłowy, przeanalizuj, gdzie ironia, gdzie metafora, a gdzie znudzenie samochwalstwem interlokutora, do kogo ironia jest zaadresowana i dlaczego, etc. Jak już się wzniesiesz na ten intelektualny minimalny poziom, to się zgłoś. W przeciwnym przypadku nie poświęcę ci już więcej uwagi, nie mam czasu dla jaskiniowców.

  Bye.
 • @Grażyna Niegowska 08:52:37
  "Zdecydowałam także o zakończeniu współpracy z Nowym Ekranem."

  Ale zrezygnowałaś i OK, po co o tym mówić, pisać, chwalić się, krzyczeć? Wszyscy wiemy, widzimy i co najważniejsze umiemy czytać. Nie jest potrzebne pisanie o tym w każdym z postów.
  W tym też jest jakiś cel ?
 • @Rebeliantka 00:50:53
  Kasia, jak możesz mi nie poświęcić więcej uwagi ? Będę mocno zawiedziony. Zobacz ten jaskiniowiec umie posługiwać się już komputerem, a niedługo - mam nadzieję - również szydełkiem ! (wielkie nadzieje pokładam w Tobie)

  To wielki krok dla nas jaskiniowców !
 • Tytuł pod publiczkę , co do reszty
  sąd i tylko sąd.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930